21 Aralık 2015 Pazartesi

24 Saat Hizmet Nöbetçi Çilingir


Çilingirlik önemli bir hizmettir. Bu hizmet anahtarını kapının arkasında unutarak dışarı çıkan bir insan için önemli bir hizmet hatta son derece acil bir durumdur. Çoğu zaman ocakta yemek bırakıp çöp atmaya çıkan bir ev hanımının kapının kapanması sonucunda dışarda kalmasıyla karşılaşıyoruz. Böyle durumlar oldukça acildir çünkü zamanında kapı açılmazsa yanan ocak büyük bir tehlike yaratacaktır. Acil çilingir yada gece nöbetçi uzman çilingir bir telefonla vereceğiniz adrese gelip kapınızı açacaktır.

Anahtarını Kapıda Unutmak:

Anahtarı içerde unutup dışarda kalmak; benim başıma gelmez demeyin. İnsanlık hali, hemen herkesin başına gelebilecek bir aksiliktir.  Tedbirli olmak her zaman iyidir. Bir adım atmadan önce bir sonraki olayı öngörmek bir çok aksiliği ve kazayı da beraberinde önleyecektir.


HemenAraGelsin: 0543 228 6352

24 Saat Hizmet Vermek:

Ancak olur da kapıda kalırsanız veya komşunuz böyle bir aksilikle karşı karşıya kalırsa çekinmeden gündüz veya gece bize telefon açabilirsiniz.  Ücret tariflerimiz hakkında telefonla bilgi alabilirsiniz. Biz bu hizmeti vermekten ve sizleri acil ihtiyaç olan durumdan kurtarmaktan keyif alıyoruz. Kendimizi süperman gibi hissetmiyor değiliz. Nitekim yardımcı olmak her zaman güzeldir. Saygı ve sevgi eşliğinde uzmanlık alanımızda sizlere 24 saat çalışarak yardımcı olmaktan keyif duyacağız.

Adana Hizmet Verdiğimiz Semtler listesini liste sayfasında görebilirsiniz.

Telefonunuza hemen şimdi numaramızı kaydedin. Size bir telefon kadar yakın olalım.

HemenAraGelsin: 0543 228 6352